Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz

Güre Kazdağının eteklerinde dünyada eşi az bulunan bir kombinasyonu termal ve deniz beldesi niteliklerini birlikte taşıyor. Aşırı ve yüksek yapılaşması olmayan, nüfus yoğunluğu düşük, yazın serinletici kışın ılıman bir atmosferik yapıya sahip, hava kirliliğinden uzak yüksek oksijen oranıyla mavinin ve yeşilin eşsiz güzelliklerini bir arada barındıran Termal Cenneti Güreye hoş geldiniz.

Otelimiz

Hizmet ve olanaklardan bazıları özel talepler haricinde ya da 24 saat sürecinde geçerli olmayabilir, belli aktivite ve hizmetlerde ücret uygulanabilir. ( ücretli aktiviteler ve hizmetler için otelimizden bilgi alabilirsiniz.)

Tarih boyunca Sağlık ve Güzellik için kullanıldığı bilinen Tesisimizin Termal suyu, doğal ortamından yeryüzüne kendi kuyularımızdan çıkış yaptığı ana kaynak noktasından kullanılmasının ayrıcalığını konuklarımıza sunan bölgedeki en eski tesisi olma özelliğini taşımaktayız...

Sağlık Turizminde ülkemizin zengin doğal sağlık ortamına ve unsurlarına sahip Afrodit Termal Tesisinin kaplıca suyu T.C Balıkesir Valiliği Halk Sağlık Müdürlüğünün 13-06-2014 Tarih ve KT.10.13 nolu Tıbbi balneolojik raporu ile belgelenmiştir. Tıbbi Balneolojik değerlendirme aşağıdaki gibidir.

Güre’deki sıcak mineralli sular yüzyıllardır var. İda’nın mitolojik tarihinde güzellik tanrıçası Afroditin cüzam hastalığına yakalandıktan sonra eski güzelliğine tekrar bu kaplıcalarda kavuştuğu söylenir. Güre aynı zamanda bir sahil beldesi denizi güneşi temiz ve yüksek oksijenli havası ve termal suyu ile dinlenme ve tatil cenneti.

Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz
Otelimiz

0266 384 1978